Realizacje www

Wybrane realizacje stron, portali i aplikacji webowych. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą oraz zachęcamy do kontaktu.

 • Sklep internetowy xebis.com

  Dla naszego Klienta, firmy Taskio, wdrożyliśmy oraz przystosowaliśmy silnik e-commerce (nopCommerce) na potrzeby sklepu internetowego oferującego sprzęt komputerowy. Stworzyliśmy również narzędzia dodatkowe służące do m.in. automatycznego importowania danych z bazy ice-cat do sklepu.

  Technologie: nopCommerce, asp.net mvc, mssql, jquery, winforms

 • Strona www dla firmy Reja sp. z o.o.

  Dla firmy Reja sp. z o.o. wykonaliśmy nową wersję strony domowej. Dwujęzyczna witryna, oparta na zaawansowanym i nowoczesnym frameworku Orchard, umożliwia szybką i prostą aktualizację treści strony. Na potrzeby projektu wykonaliśmy dedykowane moduły dla Orchard oraz automatyczne narzędzia wspomagające integrację z systemem Sharepoint, stanowiącym źródło danych dla katalogu produktów na stronie.

  Technologie: orchard, asp.net mvc, mssql, sharepoint services

 • Intranetowa witryna informacyjna dla firmy Danone

  Strona wewnętrzna prezentująca informacje o działaniach firmy Danone w Europie. Prezentowane są informacje marketingowo-produktowe oraz informacje o produktach firmy z sieci. Przygotowane zostały dwie wersje: dla ogólnodostępnych dużych ekranów dotykowych FULL HD oraz wersja na tradycyjne ekrany. Projekt powstał we współpracy z papatoma.pl

  Technologie: asp.net webforms, flash, silverlight

 • Workforce Management

  Dla jednego z największych call-centre w Polsce wykonaliśmy dedykowaną aplikację webową realizującą szereg procesów biznesowych przedsiębiorstwa, m.in. związanych z harmonogramowaniem czasu pracy konsultantów telefonicznych. System, na podstawie określonych przez operatora kryteriów i zgłoszonych przez konsultantów dyspozycyjności, wybiera najlepszych konsultantów do pracy w określonych dniach. Dostępne rozbudowane raporty (online oraz offline - pliki xls) pozwalają weryfikować na bieżąco stan realizacji projektów, szkoleń i inne wskaźniki. System integruje się z istniejącą infrastrukturą dzięki czemu wdrożenie mogło zostać przeprowadzone szybko i bezbłędnie.

  Technologie: asp.net mvc, Reporting Services, jquery, nhibernate, mssql

 • Quality Management System

  Dla naszego Partnera Biznesowego firmy Taskio sp. z o.o. wykonaliśmy aplikację webową wspomagającą pracę Działu Obsługi Klienta jednego z największych dostawców usług internetowych w Polsce. Aplikacja służy do oceniania pracy konsultantów w kontaktach z klientami i integruje się z istniejącymi systemami zewnętrznymi, takimi jak system ticketowy, mailowy, Active Directory oraz umożliwia odsłuchiwanie i ocenianie nagrań z przeprowadzonych rozmów. Stworzone raporty umożliwiają śledzenie postępów i rozwoju konsultantów w pracy.

  Technologie: asp.net mvc, msqql, jquery, nhibernate, active directory