Realizacje elektronika

Wybrane realizacje układów elektronicznych naszego autorstwa. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą oraz zachęcamy do kontaktu.

 • HW ethernet analyzer

  Dla naszego klienta z branży bezpieczeństwa sieciowego wykonaliśmy projekt urządzenia do nadzorowania ruchu sieciowego. Urządzenie umożliwia analizę oraz filtrowanie on-line transmitowanych pakietów. Zastosowanie zasilania PoE oraz akumulatora Li-Ion umożliwia łatwą oraz elastyczną implementację w istniejącej strukturze sieciowej. Do archiwizowania danych wykorzystana jest karta pamięci microSD.

  Technologie: Ethernet, PoE, microSD, STM32, USB, TCP IP

 • Komunikacja GSM/GPRS typu "ultra-low-power"

  Dla naszego Klienta, będącego producentem specjalizowanych urządzeń do zdalnego monitoringu, wykonaliśmy kompletny projekt urządzenia do zdalnego odczytu danych. Zastosowanie rozwiązań typu "ultra-low-power" w połączeniu z wyeliminowaniem wszelkich elementów mechanicznych pozwala uzyskać średni pobór prądu na poziomie 10 µA oraz zapewnia bezawaryjną pracę urządzenia przez okres kilku lat. Dane pozyskiwane przez urządzenie są przesyłane do serwera za pośrednictwem modemu GSM. Elementem współpracującym jest głowica serwisowa umożliwiająca bezdotykową komunikację z urządzeniem.

  Technologie: GSM, GPRS, SMS, IrDA, USB, MSP430, Low-Power

 • Dostosowanie pilotów AKERSTROMS

  Dla naszego klienta z branży automatyki magazynowej wykonaliśmy indywidualną adaptację pilotów RF systemu SESAM 599 firmy AKERSTROMS. Projekt obejmował zwiększenie funkcjonalności urządzeń poprzez dodanie kilku dodatkowych funkcji w oprogramowaniu. Została zachowana kompatybilność z pozostałymi elementami systemu SESAM 599.

  Technologie: RF

 • System kontroli dostępu oparty na MIFARE

  Dla naszego Klienta, lidera w produkcji urządzeń wielofunkcyjnych, wykonaliśmy system kontrolujący dostęp do funkcji urządzenia dla użytkowników posiadających kartę zbliżeniową typu MIFARE. Zlecenie obejmowało stworzenie czytnika kart wraz z oprogramowaniem oraz wykonanie aplikacji Java (xlet'a) działającej na maszynach Klienta komunikującej się z czytnikiem.

  Technologie: MIFARE, USB

 • Oprogramowanie sterownika banerów LED

  Dla firmy zajmującej się sprzedażą banerów LED wykonaliśmy oprogramowanie sterownika banerów LED, bazującego na mikrokontrolerze ARM9. Stworzony firmware odpowiedzialny jest za wyświetlanie animacji na panelach oraz komunikację z PC, która odbywa się przez USB (za pomocą HID oraz mass storage) lub przez ethernet. Zarządzanie sterownikiem oraz wgrywanie nowych animacji odbywa się za pomocą dedykowanej aplikacji.

  Technologie: ARM9, USB, HID, mass storage, micro SD, Ethernet, bootloader